ceština nemcina anglictina holand


Informace, ceník 2018

Ceník 2018

   1.1. -  27.4. 2018 týdenní pobyty   25 000,-Kč

   cena  za 1 osobu/noc  223,-Kč / plná obsazenost                                                                                                            

   víkendové pobyty do 4 po sobě jdoucích dnů 18000,- Kč, 

 

           28.4. - 30.11.  2018  týdenní pobyty 30000,-Kč

           cena za 1 osobu/noc 267,-Kč / plná obsazenost

           

  víkendové pobyty v měsících červenec a srpen nejsou možné


  1.12. - 14.12. 2018 týdenní pobyty  25 000,-Kč

 cena za 1 osobu/noc 223,- Kč / plná obsazenost  

víkendové pobyty do 4 po sobě jdoucích dnů 18000,- Kč  

 

15.12. - 6.1.  2019 týdenní pobyty   32 000,- Kč     

 víkendové pobyty nejsou možné

 

Víkendové pobyty pátek - neděle 15 000,-Kč

 

Měsíce duben až červen, září až říjen mají u týdenních pobytů bonus 30l soudek piva v ceně!!!!!!

Provozní řád

V ceně pobytů je zahrnuto: ložní prádlo, využití infra sauny, universální venkovní hřiště, venkovní bazén s lehátky,venkovní stolní tenis, trampolína a dětské prolézačky, venkovní grill s posezením, veškerý komfort vybavení chalupy a veškeré spotřebované energie.

Při objednání pobytu Vám zašleme číslo bankovního spojení a veškerá platba se hradí formou fakturace a to 50% z celkové ceny a měsíc před nástupem pobytu opět fakturou, kterou Vám zašleme.

V ceně pobytu není zahrnuto:

čistící a hygienické prostředky, ručníky a osušky, toaletní papír.

Pronajímáme pouze chalupu jako celek bez ohledu počtu ubytovaných. Max. počet lůžek je 16. Postele se nedají přehazovat. Pokoje 1 a 2, 4 a 5 mají dvoulůžko a jednolůžko, pokoj 6 je zařízen jako dětský, kde je palanda. Pokoj 3 je dvoulůžkový.

Venkovní hřiště určené pro míčové hry je částečně oploceno, avšak plot není určen jako překážková dráha a není přispůsobilý k přelézání. Plot se dá obejít z obou stran. Poškození plotu hradí nájemce a není to levná záležitost.

Narážeč piva je určený na sudy plzeňského piva a nedá se jinak vyměnit.

Objekt má vlastní čistíci systém ČOV a je tedy zakázáno vhazovat do záchodů tuhé odpadky z kuchyně - kosti, slupky od brambor atd. tak i plíny, různé hygienické kapesníky, tampony, vložky a předměty nerozpustitelné. K tomu slouží odpadkové koše, kterých je dostatek. Pronajímatelé jsou povinni třídit odpady a vhazovat je do popelnic k tomu určených.  Popel z kachlových kamen se vysypává do popelnice kovové, nikoliv do plastových pytlů nebo do plastových popelnic.

V případě způsobení jakékoliv škody či poškození majetku, bazénu a jeho okolí a budovy je pronajímatel povinnen nahlásit pronajímateli.

Pronájemce stvrzuje podpisem že byl seznámen s provozem  a bezpečnosti práce el. přístrojů v kuchyni a i ostatních pronajímaných věcí jako televize, sauny, venkovním krbem a s provozem a udržování kachlových kamen, rozmístění požárních hasících přístrojů tak i s bezpečností dětského hřiště jeho provozem a udržování čistoty.

Zakazuje se využívat venkovní hřiště, dětské hřiště, bazén pod vlivem alkoholu, drog či jiných omamných látek. Rodiče jsou povinni dohlížet na bezpečnost hraní a užívání věcí svých dětí v celém prostoru pronajímaného objektu. Při zjištění jakéhokoliv nedostatku či ohrožení zdraví je nájemce povinen okamžitě vše nahlásit pronajímateli. Pronájemce je povinen udržovat venkovní večerní klid po 22.00 hod. večerní.

Tel: Sejkorovi pronajímatel: 608081180

Tísňové volání 112

Záchranná služba 155

Požárníci  150

Policie 158 městská policie 156

Přijemný pobyt Vám přejjí

Sejkorovic Jana a Pavel

 

 

 
Ubytování
Chatičky.cz Ubytování
Železné hory
Vysočina
Katalog ubytování - penziony, chalupy, hotely a další nabídka ubytování na Lipně